SPECBUD - Oprogramowanie dla budownictwa
Ofirmie

SPECBUD jest firmą założoną przez dr inż. Mariana Kazka i mgr inż. Mariusza Macheja. Kontynuuje prace biura inżynierskiego „SPECBUD” działającego od 1990 r. w obszarze tworzenia i dystrybucji oprogramowania dla budownictwa.

Dr inż. Marian Kazek - 35 lat pracy na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej w Gliwicach, posiada uprawnienia budowlane i rzeczoznawcze, jest członkiem Izby Inżynierów Budownictwa.
Mgr inż. Mariusz Machej - projektant i programista z blisko 20-letnim stażem pracy zawodowej, posiada pełne uprawnienia budowlane, członek Izby Inżynierów Budownictwa.
Z biurem współpracują pracownicy naukowi Politechniki Śląskiej i innych uczelni oraz doświadczeni projektanci budowlani z różnych stron Polski. Głównym zamierzeniem firmy jest tworzenie pomostu między nauką i praktyką budowlaną, przede wszystkim w zakresie projektowania konstrukcji budowlanych.
 

Zakres działalności

  • opracowywanie programów komputerowych do obliczeń inżynierskich konstrukcji budowlanych, także na indywidualne zamówienie użytkowników,
  • szkolenia z zakresu stosowania norm projektowania konstrukcji budowlanych.
     

Kontakt:

          Biuro Inżynierskie SPECBUD Sp. J.

          Biuro w Gliwicach
          44-100 Gliwice, ul. Kościuszki 1c / p.706

          Biuro w Warszawie
          02-456 Warszawa, ul. Czereśniowa 98 / p.231

          tel.          +48 32 234 61 01
          kom.      +48 604 167 847

          e-mail:   programy@specbud.pl
                          serwis@specbud.pl   (wsparcie techniczne)

Copyright © 2008 - 2017 NomaSolutions.pl